Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Fit Kids 2022 w Zblewie!!!

2022-04-04

Szesnaście klubów z Polski stanęło do rywalizacji w ten weekend w Zblewie, w tym reprezentacja Sekcji Akrobatyki I Fitnessu Piasta Poniec. Nasz zespół rywalizował w kategoriach solo, duet i trójki.Przy mocno obsadzonych kategoriach awanse do finałowych szóstek zawodów były nie lada wyczynem!

W kategorii trójek nasze dziewczyny zdobyły Mistrzostwo Polski (Z.Kończyk, W.Wrotyńska, M.Wrotyńska) oraz brąz (N.Marciniak, K.Hantkiewicz, J.Janaszak). W kategorii solo chłopców brąz wywalczył - Maksym Szymankiewicz.

Zajmując 4 miejsce o podium otarł się duet M.Maj i B.Malczyk oraz występ solo Z.Kończyk.
Teraz czas na kolejne wyzwania. Jest motywacja do pracy przed nadchodzącymi zawodami w Gdańsku (1 maja) I w Inowrocławiu (28,29.05)!