Bogaty sezon sekcji Acroflash!

2022-06-14
Ekipa Acroflash Piast Poniec zakończyła na sobotnich zawodach w akrobatyce (11.06) bogaty sezon startowy. Większośc dzieci stanęła do rywalizacji w wyższych klasach sportowych niż na początku sezonu. Wielokrotnie stawaliśmy na najwyższym stopniu podium.Wiele dobrych startów solo zaliczyły mniejsze akrobatki klubu, a starsze nowiutkie trójeczki wywalczyły złoto w klasie III (M.Maj, K.Walczak, M.Borowiec) srebro (W.Szeląg, A.Bartków,.Woźniak).
Zdarzały się tez potkniecia, które wplyneły na ocenę końcowa, ale to wszystko wpisane jest w ten sport i mobilizuje nas do jeszcze większej pracy. Z przytupem, wykonując pięknie swój układ zakończyła sezon trójka Age (Z.Kończyk, W.Wrotyńska, M.Wrotyńska) dziewczyny pokazały, że nie osiadły na laurach po zdobyciu tytułu Mistrzyń Polski Wbbf tylko jeszcze podkręciły śrubę progresując.Startami fitnessu zakończyliśmy zmagania, zdobywając mnóstwo owacji, tu po raz ostatni wykonane zostały choreografie tegoroczne.
Podsumowując medal zdobyli: A.Juśkiewicz, J.Doktór, K.Szymańska, Z.Idowiak, M.Kabała, K.Szpurek, Z.Kociemba, W.Chudobska, L.Nawrocka, A.Binkowska, N.Drożdżal, M.Haftaniuk, w.kat.młodzik :W.Ferens, Z Grzempowska, W.Hasińska, J.Pierzchała, M.Kowalczyk, J.Teodorczyk, J.Bojarska, w kat.kl III PZG M.Maj, K.Walczak, M.Borowiec, w kat. II + AGE :Z.Kończyk, W.Wrotyńska, M.Wrotyńska, w kat. fitness Boys M.Szymankiewicz, w kat.fitness M.Wrotyńska, W.Wrotyńska.
W nowe ruszamy juz niebawem na obozie sportowym w Bydgoszczy! GO Acroflash Piast Poniec!
Inga Matecka i Acro Kids Leszno dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy organizacji tak wielkiej imprezy! Rodzicom dziękuję za pomoc w ogarnianiu ekipy i dokumentację filmowo zdjęciowa i trenerowi Robert Mroczek za wsparcie szkoleniowe.
© 2023 Development By Nuss Software