Piknik klubowy Piasta

2022-06-30

Wraz z końcem czerwca zakończył się sezon sekcji sportowy ponieckiego Piasta. Zanim jednak młodzież mogła się udać na zasłużony odpoczynek Zarząd klubu przygotował dla wszystkich zawodników niespodziankę.
18 czerwca, podczas specjalnie zorganizowanego pikniku klubowego na stadionie miejskim w Poniecu, podsumowano miniony sezon działalności. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć aktywności fizycznej - były gry i zabawy z animatorem, towarzyskie mecze piłkarskie, strzelanie z wiatrówki oraz występ sekcji Akrofitness.

 

Młodzi zawodnicy ponieckiego klubu trenują piłkę nożną, piłkę siatkową oraz akrobatykę i fitness. W ostatnim czasie odnieśli wiele sukcesów, za które zostali nagrodzeni. Podkreślić także należy, za tymi wszystkimi osiągnięciami stoją też trenerzy, rodzice i opiekunowie. Wydarzenie na stadionie był doskonałą okazją do wręczenia stypendiów najbardziej zasłużonym i utytułowanym zawodnikom. Wszyscy członkowie ponieckich sekcji otrzymali drobny upominek z logo klubu ufundowane przez władze Ponieca

© 2022 Development By Nuss Software