II Wiosenne Mistrzostwa za nami.

2023-03-03
Za nami II Wiosenne Mistrzostwa w Akrobatyce i Fitness. Do Ponieca zjechali zawodnicy z Leszna, Racotu, Kościana czy Piły. Gospodarzem wydarzenia był poniecki OSiR oraz PKS Piast Poniec – klub w którym w sekcji akrobatyki i fitness młodzi ludzie rozwijają sportowe pasje pod okiem trener Anety Wrotyńskiej. Prezentacje najmłodszych adeptek, jak i doświadczonych zawodniczek oceniało jury.

Miesiące przygotowań i ćwiczeń pod okiem trenerów. Wszystko po to, by zaprezentować się podczas klubowych Mistrzostw w Akrobatyce i Fitnessie w Poniecu i zdobyć to, co wydawało się nieosiągalne. To wielkie przeżycie zarówno dla zawodniczek, ich rodzin, jak i organizatorów.

Sobota, 4 marca 2023 r. to w Poniecu wielki sportowy dzień. Szczególnie ważny był zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej doświadczonych zawodniczek akrobatyki i fitnessu gimnastycznego. Mieszkańcy gminy oswoili się już z tym, że kiedy nadchodzi marzec, muszą nadejść też mistrzostwa w akrobatyce. Wtedy w Poniecu odbywa się wielkie święto sportu.

Z ponieckiego klubu w sobotnich mistrzostwach wystartowało około 115 dzieci. Zawodniczki z kategorii fitness gimnastyczny te zmagania mogą traktować jako przedbiegi do mistrzostw Polski czy mistrzostw świata. Z kolei, dla grup akrobatycznych były to zawody towarzyskie.

Więcej zdjęć na profilu Facebook klubu.

© 2024 Development By Nuss Software