Sukcesy na Mistrzostwach Polski WBBF WFF

2023-05-02
Mistrzostwa Polski w fitnessie gimnastycznym!
Fit Kids WBBF WFF 28-29.04.2023
Podopieczne A.Wrotyńskiej wracają z 13 pucharami i tytułem Mistrzyń Polski w kat. trio pow.13 lat

Piast na Mistrzostwach Polski Fit Kids

 

Sekcja Acroflash PKS Piast Poniec pod okiem instruktor Anety Wrotyńskiej po raz kolejny odniosła sukcesy na zawodach fitness. Tym razem podczas Mistrzostw Polski w Fit Kids, które odbyły się pod koniec kwietnia w Zblewie.

W zawodach wzięło udział ponad 170 zawodniczek i zawodników z 24 klubów z całej Polski. Wśród uczestników znalazła się grupa Acroflash, która wystąpiła w różnych kategoriach i zaprezentowała się znakomicie. Zawodniczki z Ponieca osiągnęły bardzo dobre wyniki, stając na podium w kilku kategoriach. Zawodniczki łącznie wróciły z 13 pucharami i kilkoma tytułami,  Mistrzyń Polski w kat. trio pow.13 lat w składzie Z.Kończyk, W.Wrotyńska, M.Wrotyńska, tytułem Vicemistrzyń Polski w kat. trio M.Maj, K.Walczak, B.Malczyk. Brązowe medale w kat. trio do lat 13 wywalczyły A Bartków, M.Woźniak, W Szeląg. W kategoriach indywidualnych najwyższe tytuły zdobyły: Mistrzyni Polski - Wiktoria Wrotyńska w kat +17,  brązowy medal Maja Wrotyńska w kat.12, brązowy medal-  Zuzanna Kończyk w kat.17+. Dodatkowo dzięki wspaniałej postawie wszystkich startujących zawodniczek nasz klub zajął trzecie miejsce w kategorii drużynowej.

Mistrzostwa Polski federacji WBBF WFF w Fit Kids to bardzo ważne wydarzenie dla środowiska fitness i sportowego w Polsce. Wspaniałe osiągnięcia naszego zespołu świadczą o ogromnym poświęceniu i ciężkiej pracy wszystkich zawodniczek i trenerki. Długie godziny spędzone na treningach, przygotowaniach oprawy muzycznej, strojów, fryzur i makijaży dają coraz lepsze efekty.

Gratulujemy naszym wychowankom i życzymy dalszych sukcesów na przyszłość!

© 2023 Development By Nuss Software