Podsumowanie sezonu siatkarskiego2022-08-03

Dziś zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji. W związku z przerwą treningową jest to też dobry czas na podsumowanie minionego sezonu \r\n\r\n  W sezonie 2021/22 w rozgrywkach młodzieżowych Piast wystawił do gry zespoły młodzika w kategorii chłopców oraz młodziczki i kadetki w kategorii dziewcząt \r\n Więcej..
Piast na kadrze!2022-05-10

w środę 4 maja w Pile rozpoczęło się zgrupowanie kadry Wielkopolski dziewcząt i chłopców. Nasz klub reprezentował Maksymilian Wasiak oraz trener Łukasz Kubeczka, który pełni funkcję 2 trenera kadry dziewcząt.   Więcej..
Turniej Minisiatkówki w Poniecu2022-04-27

W dniu 23 kwietnia w hali widowiskowo- sportowej OSiR w Poniecu odbył się Wiosenny Turniej Minisiatkówki. Uczestnicy rozgrywali swoje pojedynki w jedynkach i dwójkach systemem każdy z każdym. Liczyła się dobra zabawa i nabywanie nowych umiejętności poprzez rywalizację. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal.     Więcej..
Finały Mistrzostw za nami!2022-02-28

Przez trzy dni trwały Finały Mistrzostw Wielkopolski Młodzików, organizowane w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Poniecu. Wśród sześciu najlepszych drużyn w Wielkopolsce znalazła się również drużyna PKS Piasta Poniec. Turniej odbywał się systemem każdy z każdym, a każdy dzień zmagań finału wojewódzkiego miał bardzo ciekawy i wyrównany przebieg.  Nasi zawodnicy dawali z siebie wszystko i w kilku spotkaniach zabrakło do triumfu bardzo niewiele. Ostatecznie Piast z jednym zwycięstwem kończy rywalizację na 5 miejscu. Wielkie brawa dla zawodników oraz trenera Łukasza Kubeczki Więcej..
Fantastyczny weekend za siatkarzami.2022-02-23

W sobotę w Poznaniu rozegraliśmy 2 turniej półfinałowy młodziczki. W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z gospodarzem Enea Energetyk Poznań. I podobnie jak tydzień wcześniej, pojedynek był bardzo zacięty i wyrównany. Więcej..
Półfinały siatkarek i siatkarzy.2022-02-23

W ten weekend wkroczyliśmy w najważniejszy etap sezonu. Wczoraj rozpoczęliśmy półfinały wojewódzkie w kategorii młodziczek, które odbyły się w Pile. W walce o medale pozostało już tylko 8 najlepszych zespołów . Więcej..
Z siatkarskiego parkietu2022-01-12

Miła niespodzianka czekała wczoraj na naszych zawodników w Pile. Po zakończonych spotkaniach z UKS SMS Joker Piła, swój trening w hali rozpoczynali mistrzowie Polski, Jastrzębski Węgiel Nasi chłopcy rozgrywali zaległe spotkania i oba przegrali wyraźnie z gospodarzem 0:2. Więcej..
Z siatkarskiego parkietu.2021-12-21

Ostatnie dni były bardzo intensywne dla siatkarzy i siatkarek Piasta Poniec. Zarówno młodzicy jak i młodziczki rozegrali planowane i zaległe spotkania I ligi wojewódzkiej. Jedni i drudzy w sobotni poranek rozegrali spotkania na własnym parkiecie. Dziewczyny podejmowały Szamotulanin Szamotuły oraz drugi zespół Enea Energetyk Poznań. Nasze zawodniczki pokonały poznanianki 2:0, lecz w drugim spotkaniu uległy rywalkom 0:2.   Więcej..
Wygrana i przegrana w zaległej kolejce. 2021-12-10

Wczoraj podopieczne trenera Łukasza Kubeczki rozegrały w Środzie Wlkp zaległą kolejkę I ligi wojewódzkiej młodziczki. Dziewczyny w pierwszym spotkaniu uległy Enea Energetyk Poznań 0:2 a w drugim spotkaniu pokonały gospodynie 2:0.   Więcej..
Kolejny siatkarski weekend za Nami.2021-12-06

W sobotę młodzicy i młodziczki rozegrali swoje spotkania w I lidze wojewódzkiej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy mierzyli się z liderem i wiceliderem rozgrywek . Młodzicy udali się do Krotoszyna, gdzie zagrali z miejscowym Piastem oraz Enea Energetyk Poznań. Jak zawsze mecze były zacięte i zabrakło niewiele, lecz po raz kolejny górą faworyci rozgrywek, którzy wygrywają z Nami oba spotkania 2:0.   Więcej..
© 2024 Development By Nuss Software