II Wiosenne Mistrzostwa za nami.2023-03-03

Za nami II Wiosenne Mistrzostwa w Akrobatyce i Fitness. Do Ponieca zjechali zawodnicy z Leszna, Racotu, Kościana czy Piły. Gospodarzem wydarzenia był poniecki OSiR oraz PKS Piast Poniec – klub w którym w sekcji akrobatyki i fitness młodzi ludzie rozwijają sportowe pasje pod okiem trener Anety Wrotyńskiej. Prezentacje najmłodszych adeptek, jak i doświadczonych zawodniczek oceniało jury. Więcej..
To znów będzie święto akrobatyki w Poniecu.2023-02-22

Zawodnicy będą mogli liczyć na gorący doping i wsparcie ze strony swoich najbliższych, którzy do ostatniego miejsca wypełnią trybuny hali. Zawodniczki z Ponieca oraz z zaprzyjaźnionych klubów sportowych już od dłuższego czasu przygotowują się by pokazać Wam pełnie swoich umiejętności . Razem stworzymy im warunki do spełniania marzeń i realizacji pasji. Każdy z uczestników Mistrzostw wróci do domu z okazałym medalem, dyplomem i super niespodzianką . Czwartego marca po prostu będzie się działo! Więcej..
Acroflash z medalami.2023-02-02

W dniu 14 stycznia 100 osobowa grupa akrobatów z Acroflash Piast Poniec wzięła udział w Zimowych Zawodach w Akrobatyce w Lesznie. Startowaliśmy w 8 kategoriach podzielonych pod względem umiejętności startujących zawodników:1,2,3 krok sportowy (dla młodszych), kat.młodzik, kat.open, III klasa PZG, II klasa i II+AGE. Stanęliśmy w konkury z dwoma leszczyńskimi klubami, klubem z Kościana, Gostynia i Piły. Podsumowując przywieźliśmy 56 złotych medali, 26 srebrnych i 14 brązowych. Więcej..
Sukcesy sekcji Acroflash2022-12-30

Dzisiejsze starty w Pucharze Polski Wbbf Wff Polska zakończone. Nasze zawodniczki walczyły dzielnie, by dostać się do finałowych szóstek. Więcej..
Acroflash na obozie.2022-08-12

Zawodniczki i zawodnicy sekcji akrobatyki "Piasta" Poniec spędzały intensywny tydzień na obozie sportowym w Bydgoszczy Więcej..
Bogaty sezon sekcji Acroflash!2022-06-14

Ekipa Acroflash Piast Poniec zakończyła na sobotnich zawodach w akrobatyce (11.06) bogaty sezon startowy. Większośc dzieci stanęła do rywalizacji w wyższych klasach sportowych niż na początku sezonu. Wielokrotnie stawaliśmy na najwyższym stopniu podium.Wiele dobrych startów solo zaliczyły mniejsze akrobatki klubu, a starsze nowiutkie trójeczki wywalczyły złoto w klasie III (M.Maj, K.Walczak, M.Borowiec) srebro (W.Szeląg, A.Bartków,.Woźniak). Więcej..
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Fit Kids 2022 w Zblewie!!!2022-04-04

Szesnaście klubów z Polski stanęło do rywalizacji w ten weekend w Zblewie, w tym reprezentacja Sekcji Akrobatyki I Fitnessu Piasta Poniec. Nasz zespół rywalizował w kategoriach solo, duet i trójki.Przy mocno obsadzonych kategoriach awanse do finałowych szóstek zawodów były nie lada wyczynem! W kategorii trójek nasze dziewczyny zdobyły Mistrzostwo Polski (Z.Kończyk, W.Wrotyńska, M.Wrotyńska) oraz brąz (N.Marciniak, K.Hantkiewicz, J.Janaszak). W kategorii solo chłopców brąz wywalczył - Maksym Szymankiewicz. Zajmując 4 miejsce o podium otarł się duet M.Maj i B.Malczyk oraz występ solo Z.Kończyk. Teraz czas na kolejne wyzwania. Jest motywacja do pracy przed nadchodzącymi zawodami w Gdańsku (1 maja) I w Inowrocławiu (28,29.05)! Więcej..
Święto akrobatyki w Poniecu . 2022-03-14

W dniu 12 marca br. przeszło 250 zawodników i zawodniczek zaprezentowało się przed liczną publicznością zgromadzoną w ponieckiej hali OSiR-u, w Wiosennym Turnieju w Akrobatyce i Fitness. Gospodarz turnieju PKS Piast Poniec zaprosił na maty zawodników z Akrobatyki Sportowej Kościan, CRC Leszno oraz UKS „Jedynka” Leszno. Więcej..
Akrobaci nagrodzeni!2022-01-12

Nagrody trafiły do akrobatów. W dniu wczorajszym z rąk Prezesa PKS Piast Poniec Krystiana Juśkiewicza troje naszych akrobatów zostało nagrodzonych bonami upominkowymi za osiągnięcia sportowe w 2021 roku. Przypominamy: Maksym Szymankiewicz – 1 miejsce w Europen Championship Fitness WDA w kat. Acrobatic Boys; Wiktoria Wrotyńska – 3 miejsce w Europen Championship Fitness WDA w kat. Acrobatic; Maja Wrotyńska – 3 miejsce w Grand Prix Polski w Fitness Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów Więcej..
Kolejne sukcesy podopiecznych.2021-07-16

W minioną niedzielę, 20 czerwca, reprezentacja sekcji Akrobatyki i Fitnessu  złożona z 26 zawodników wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju w Akrobatyce i Fitness Sportowym w Inowrocławiu. Więcej..
© 2024 Development By Nuss Software