Mamy lidera!2021-12-06

Trzecia kolejka spotkań III Wielkopolskiej Ligi Futsalu przyniosła spotkanie z Red Dragons Pniewy II. Piast od początku narzucił swoje tempo, czego efektem była zdobyta bramka już w drugiej minucie gry. Nasza drużyna nie odpuszczała i zdobywała kolejne bramki. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 5-0. Więcej..
Kolejny siatkarski weekend za Nami.2021-12-06

W sobotę młodzicy i młodziczki rozegrali swoje spotkania w I lidze wojewódzkiej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy mierzyli się z liderem i wiceliderem rozgrywek . Młodzicy udali się do Krotoszyna, gdzie zagrali z miejscowym Piastem oraz Enea Energetyk Poznań. Jak zawsze mecze były zacięte i zabrakło niewiele, lecz po raz kolejny górą faworyci rozgrywek, którzy wygrywają z Nami oba spotkania 2:0.   Więcej..
Byliśmy na Bułgarskiej. Mikołajki z Piastem2021-11-30

Nie lada atrakcja czekała na młodych piłkarzy Piasta Poniec w niedzielne popołudnie 28 listopada. Więcej..
Futsaliści nie zwalniają tempa.2021-11-30

W niedzielę 28 listopada drużyna futsalowa wybrała się na spotkanie 2 kolejki III Wielkopolskiej Ligi Futsalu do Tarnowa Podgórnego. Po spotkaniu obfitującym w dużo ciekawych i składnych akcji z obu stron Piast wywozi z trudnego terenu trzy punkty, pokonując Tarnovię 5-3.   Więcej..
Wysokie zwycięstwo na koniec rundy !2021-11-30

Zimowa aura nie przestraszyła zawodników drugiego zespołu Piasta Poniec. W meczu trzynastej kolejki spotkań Proton B Klasy Piast wygrywa w Mórkowie 4-14. Mimo wielu absencji tego dnia, drużyna zagrała bardzo dobry mecz, a wysoką formą wykazali się napastnicy Piasta, którzy łącznie zaaplikowali rywalom aż 11 bramek.   Więcej..
Wygrana na zakończenie rundy!2021-11-30

Podopieczni trenera Jerzego Radojewskiego kończą rundę jesienną zwycięstwem w Starych Oborzyskach. Gola na wagę trzech punktów zdobył Krzysztof Matecki. Półmetek rozgrywek kończymy zatem na drugim miejscu ze stratą dwóch punktów do lidera z Wilkowic. Brawo drużyna. Foto: https://pl-pl.facebook.com/LzsJunaTransStareOborzyska/ Więcej..
Adaśko wspiera Piasta.2021-11-30

Dobry wygląd to podstawa. Nasz nowy partner  Fryzjerstwo męsko-dziecięce "Adaśko" Poniec zadba o Wasze głowy. Naszych kibiców i sympatyków zachęcamy do skorzystania z usług salonu. Więcej..
© 2022 Development By Nuss Software