Mistrzostwo III ligi dla Piasta.2023-03-15

Ostatni pojedynke rundy rewanżowej III Wielkopolskiej Ligi Futsalu za nami. Wracamy do Ponieca z kompletem punktów. W hali w Skokach pokonujemy Calcio Wągrowiec 3-8.  Za tydzień rozpoczynamy baraże o awans do II ligi. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Jarosław Zmijevski x 3, Rajmund Siecla , Albert Betowski, Jakub Molicki, Kacper Zydorczyk, Kacper Mroziński Więcej..
Sparing nr 52023-03-03

Przed nami sparing nr 5. Po remisie 3-3 z drużyną z Chwałkowa czas na kolejny sprawdzian. Tym razem dyspozycję podopiecznych trenera Jakuba Chwaliszewskiego sprawdzi zespół Korony Wilkowice. Spotkanie odbędzie się w sobotę 4 marca o godz. 14.30 na stadionie przy ul. Harcerskiej w Poniecu. Serdecznie zapraszamy. Więcej..
Decydujące starcie w III PLF2023-03-03

Kto wygra rozgrywki III PLF Ostatnia kolejka ligowa - starcie lidera z wiceliderem. W niedzielę 5 marca o godz. 19:00 Piast Poniec/ Klub Sportowy Futsal Leszno zmierzy się w Skokach z Calcio Wągrowiec. Trzymamy kciuki. Więcej..
Sukces futsalistów.2023-03-02

Przed wczorajszym meczem Piast Poniec Futsal Leszno z zespołem Futsal Poznań miała miejsce uroczystość wręczenia medali zdobywcom tytułu wicemistrza Polski w Futsalu w kat. U-19. Młodzi zawodnicy, podopieczni trenera Jakuba Kilińskiego, otrzymali z rąk Burmistrza Ponieca Jacka Widyńskiego oraz Prezesa Klubu Sportowego Futsal Leszno Lesława Nowaka medale i okolicznościowe zdjęcie. Ten niewątpliwy sukces potwierdza słuszność powołania projektu szkolenia młodych zawodników do którego przystąpiły Piast Poniec i Futsal Leszno. Młodym zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na futsalowych parkietach. Więcej..
III liga futsalu już we wtorek!2023-02-28

Wracają futsalowe emocje. Już jutro, tj. we wtorek 28 lutego w ramach 9 kolejki rozgrywek III ligi futsalu Piast Poniec podejmować będzie drużynę Futsal Poznań. Początek spotkania o godz. 20:00. Serdecznie zapraszamy na trybuny hali OSiR-u. Więcej..
Sparing nr 42023-02-22

  Po sobotniej porażce 1-4 z drużyną z Pępowa czas na kolejny test mecz. Tym razem dyspozycję podopiecznych trenera Jakuba Chwaliszewskiego sprawdzi zespół Sokoła Chwałkowo Spotkanie odbędzie się w niedzielę 26 lutego o godz. 14.00 na sztucznej płycie gostyńskiego stadionu. Serdecznie zapraszamy. Więcej..
To znów będzie święto akrobatyki w Poniecu.2023-02-22

Zawodnicy będą mogli liczyć na gorący doping i wsparcie ze strony swoich najbliższych, którzy do ostatniego miejsca wypełnią trybuny hali. Zawodniczki z Ponieca oraz z zaprzyjaźnionych klubów sportowych już od dłuższego czasu przygotowują się by pokazać Wam pełnie swoich umiejętności . Razem stworzymy im warunki do spełniania marzeń i realizacji pasji. Każdy z uczestników Mistrzostw wróci do domu z okazałym medalem, dyplomem i super niespodzianką . Czwartego marca po prostu będzie się działo! Więcej..
© 2023 Development By Nuss Software