Sukcesy sekcji Acroflash2022-12-30

Dzisiejsze starty w Pucharze Polski Wbbf Wff Polska zakończone. Nasze zawodniczki walczyły dzielnie, by dostać się do finałowych szóstek. Więcej..
Skuteczniejsi gospodarze.2022-12-30

Kolejne kapitalne widowisko pomiędzy naszymi futsalistami, a KP Wooden Villa Września zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Dzisiaj to drużyna z drugiej ligi była zdecydowanie skuteczniejsza pod bramką. Pomimo porażki cieszy charakter zespołu i walka do ostatniej sekundy o odwrócenie losów spotkania. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że nasz bramkarz Wojciech Mroziński w trzecim meczu z rzędu zachował czyste konto podczas swojej zmiany . Więcej..
Ważna wygrana Piasta Poniec z Victorią Ostrzeszów 2022-12-30

Ważną wygraną w sobotę odniósł Piast Poniec. W meczu dwóch najsłabszych drużyn trzeciej grupy piątej ligi górą była ekipa Jerzego Radojewskiego. Piast Poniec – Victoria Ostrzeszów 5 : 0. Więcej..
Kolejna wygrana Piasta.2022-12-30

Dobre wieści nadchodzą z Kobylina. Tenisiści stołowi Piasta pokonali miejscowego Spółdzielcę 11-3 Jest to trzecie kolejne zwycięstwo podopiecznych Wojciecha Walenckiego . Gratulujemy Więcej..
Gra kontrolna nr 32022-12-30

W dniu wczorajszym, kibice zgromadzeni na hali w Poniecu byli świadkami świetnego widowiska. Wynik zdecydowanie nie odzwierciedla wydarzeń na boisku. Obie ekipy stworzyły sobie wiele sytuacji pod bramkami jednak to nasi zawodnicy potrafili zachować więcej zimnej krwi. Zespołowi KP Wooden Villa Września dziękujemy za sparing i życzymy powodzenia na parkietach 2-ligowych Więcej..
Przygotowania futsalu.2022-12-30

Przygotowania do sezonu zespołu futsalowego trwają już ponad miesiąc. Za nami dwa sparingi, a w dniu jutrzejszym czeka nas kolejny test. Drużyna trenuje dwa razy w tygodniu pod okiem trenera Jakuba Kilińskiego. Kilku zawodników ma okazję trenować również z ekstraklasowym zespołem GI Malepszy Arth Soft Leszno.   Więcej..
Pierwsze punkty Piasta Poniec przed własną publicznością 2022-12-30

Po remisie z Pinsel-Peter Krobianką Krobia kolejne powody do radości dali swoim kibicom piłkarze Piasta Poniec. W sobotę drużyna Jerzego Radojewskiego pokonała rezerwy KKS-u Kalisz 1 : 0. Jest to pierwsza wygrana Piasta u siebie w bieżącym sezonie. Więcej..
© 2023 Development By Nuss Software