Nabór do sekcji siatkówki2021-09-30

Drogi Rodzicu !!! Już od przyszłego tygodnia ruszają zajęcia dla najmłodszych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w siatkówce. Na początku to tylko zabawa, jedna z wielu form spędzania wolnego czasu i wyrabianie nawyku aktywności ruchowej wśród dzieci. Więcej..
Mistrzostwo Wielkopolski dla Piasta.2021-07-16

Zakończył się finał wojewódzki w kategorii czwórek, którego byliśmy gospodarzem. Zespół trenera Łukasz Kubeczki w składzie Filip Rychel, Filip Dwojak, Paweł Kapitan, Paweł Czabajski, Dominik Antkowiak (IUKS Jedynka Poznań), Jan Banaszak (UKS Piast Krotoszyn) wygrał wszystkie spotkania 2-0 !!! Dla chłopaków to 3 złoty medal z rzędu w finale wojewódzkim Więcej..
Piast z awansem!2021-07-16

Zakończyliśmy zmagania w turnieju półfinałowym Mistrzostw Wielkopolski, który odbył się w Turku. Nasz zespół czwórek wygrał wszystkie swoje spotkania i pewnie awansował do Finału, który odbędzie się 12 czerwca w Poniecu.   Więcej..
Ćwierćfinał Kinder+ Sport2021-07-16

Dziś w Lesznie odbył się ćwierćfinał wojewódzki rozgrywek Kinder + Sport Nasz klub w kategorii dwójek reprezentował zespół Agata Maćkowiak i Maja Małyszek. Dziewczyny walczyły dzielnie, ale tym razem do awansu zabrakło trochę szczęścia. Jednak zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje. Więcej..
Gość na treningu siatkówki.2021-07-16

Niesamowitego zawodnika i człowieka gościliśmy wczoraj na treningu. Wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce, medalista Mistrzostw Polski, aktualny Mistrz Polski z klubem Jastrzębski Węgiel - Jakub Popiwczak Więcej..
KINDER + SPORT 2021-07-16

W ten weekend odbyła się II runda eliminacji wojewódzkich rozgrywek KINDER + SPORT. Nasze najmłodsze rywalizowały w Krotoszynie w kategorii dwójek. Więcej..
Zawodnik Piasta w kadrze Wielkopolski2021-04-14

Po raz kolejny świetne wieści docierają do Nas z Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej Więcej..
Powołania do kadry wojewódzkiej siatkarek!2021-03-23

Wspaniałe informacje docierają do Nas z Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej w Poznaniu. Nasze siatkarki Julia Małyszek, Marysia Sobczyk, Kamila Borowiec, Martyna Sawarzyńska, Zosia Ratajczak otrzymały powołanie na zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej dziewcząt rocznika 2007 Więcej..
Nie mieli sobie równych!2021-03-23

W dniu 21 marca w Cerekwicy odbył się turniej eliminacyjny czwórek o mistrzostwo Wielkopolski KINDER + SPORT. Nasi zawodnicy nie mieli sobie równych.   Więcej..
Młodziczki Piasta na siatkarskim parkiecie2020-11-18

W dniu wczorajszym, tj. 17 listopada br. w hali widowiskowo - sportowej odbyła się I runda mistrzostw Wielkopolski młodziczek w siatkówce. Więcej..
© 2022 Development By Nuss Software